Rekreacja

Hotel Colosseum znajduje się™, w pobliżu wielu obiektów sportowych. Bliskość‡ obiektów sportowych tj. 3 boiska do piłki nożnej w tym 1 boisko ze sztuczną… murawą…, 7 kortów tenisowych, plaża miejska z wypożyczalnią… sprzę™tu pł‚ywackiego powoduje, że goś›cimy sportowców z różnych zaką…tków Polski i Ś›wiata.

Amatorzy czynnego wypoczynku też znajdą… coś dla siebie.

Obecność ścieźek rowerowych np. znana "wiewiórcza ś›cieżka" zachę™ca do wycieczek dookoł‚a jeziora, a bliskość‡ Jeziora Oleckiego Wielkiego do uprawiania sportów wodnych.

Informacja i rezerwacja:
Tel: + 48 87 520 26 43
rezerwacja@hotelcolosseum.pl

Sport i Rekreacja

Jedziesz na mecz, planujesz obóz przygotowawczy, szukasz odpowiedniego miejsca na trening i nocleg dla swojej grupy sportowej?

Hotel Colosseum i nowo otwarta Hala widowiskowo sportowa  „Lega” czekają… na Ciebie….

Zorganizowane grupy sportowe cieszą… się™ w naszym hotelu specjalnymi wzglę™dami, dlatego też przygotowaliś›my specjalne pakiety pobytowe.

Do dyspozycji goś›ci oddajemy ok 200 miejsc noclegowych w  przestronnych pokojach standard i de lux. Wszystkie pokoje są… wyposażone w TV SAT oraz w dostę™p do bezpł‚atnego Internetu.

Dodatkowo nasi goś›cie mogą… korzystać‡ z internetu bezprzewodowego oraz z hotelowego Spa (basen, jacuzzi, sauna) oraz innych atrakcji takich jak billard, sił‚ownia itp.

Hotel Colosseum poł‚ożony jest w parku blisko obiektów sportowych takich jak stadion, boisko pił‚karskie ze sztuczną… murawą…, korty tenisowe. Najwię™kszą… atrakcją… jest Hala widowiskowo sportowa z pł‚ywalnią… „Lega”, gdzie każda zainteresowana osoba sportem znaleźć‡ tu może coś› dla siebie:

  • peł‚nowymiarowe boiska do siatkówki, koszykówki, pił‚ki rę™cznej, halowej pił‚ki nożnej,
  • bieżnia zakoń„czona piaskownicą… do skoku w dal,
  • ś›ciana wspinaczkowa,
  • basen pł‚ywacki 25 m.

Atutem hali jest możliwość‡ korzystania z niej jednocześ›nie kilku grup w różźnych dyscyplinach sportowych, nie przeszkadzają…c sobie wzajemnie.

Serdecznie zapraszamy do organizowania obozów sportowych w Hotelu Colosseum!