Informacja i rezerwacja:
Tel: + 48 87 520 26 43
rezerwacja@hotelcolosseum.pl

OBOZY SPORTOWE

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA OBOZY SPORTOWE W LIPCU I SIERPNIU 2019 R 

                                informacja tel 691 36 63 63 

Jedziesz na mecz, planujesz obóz przygotowawczy, szukasz odpowiedniego miejsca na trening i nocleg dla swojej grupy sportowej?

Hotel Colosseum i nowo otwarta Hala widowiskowo sportowa  „Lega” czekają… na Ciebie….

Zorganizowane grupy sportowe cieszą… się™ w naszym hotelu specjalnymi względami, dlatego też przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytowe.

Do dyspozycji goś›ci oddajemy ok 200 miejsc noclegowych w  przestronnych pokojach standard i de lux. Wszystkie pokoje są… wyposażone w TV SAT oraz w dostęp do bezpłatnego Internetu.

Dodatkowo nasi goś›cie mogą… korzystać‡ z internetu bezprzewodowego oraz z hotelowego Spa (basen, jacuzzi, sauna) oraz innych atrakcji takich jak bilard, siłownia itp.

Hotel Colosseum położony jest w parku blisko obiektów sportowych takich jak stadion, boisko pił‚karskie ze sztuczną… murawą…, korty tenisowe. Największą… atrakcją… jest Hala widowiskowo sportowa z pływalnią… „Lega”, gdzie każda zainteresowana osoba sportem znaleźć‡ tu może coś› dla siebie:

  • pełnowymiarowe boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, halowej pił‚ki nożnej,
  • bieżnia zakończona piaskownicą… do skoku w dal,
  • ściana wspinaczkowa,
  • basen pływacki 25 m.

Atutem hali jest możliwość‡ korzystania z niej jednocześnie kilku grup w różnych dyscyplinach sportowych, nie przeszkadzają…c sobie wzajemnie.

Serdecznie zapraszamy do organizowania obozów sportowych w Hotelu Colosseum!